Szkolne przedmioty

Szkolne przedmioty uczą nas wszystkiego co powinniśmy wiedzieć. Ale jest też wiele przedmiotów niepotrzebnych. Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, ze musimy chodzić do szkoły i się uczyć, bo dzięki temu jesteśmy, umiemy mówić, umiemy pisać i czytać. A to są bardzo potrzebne umiejętności. Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, ze nie jest łatwo nam tego wszystkiego na początku pojąć, bo jak wiadomo początki są najtrudniejsze. Jednakże musimy być sumienni i uczyć się z lekcji na lekcję to wówczas będzie nam znacznie łatwiej. Każdy potrzebuje czasu na zapamiętanie tego wszystkiego i czas ten jest różny. Dla jednych jest to czas krótszy, dla innych dłuższy i nic na to niestety nie poradzimy. Jednakże z drugiej strony można by przypuszczać, ze osoby, które szybciej wszystko pojmują będą miały o wiele łatwiej i nie ma się co dziwić. Przecież wiadomo, ze im wcześniej coś zrozumiemy, tym wcześniej będziemy mogli się uczyć następnej rzeczy. I w taki sposób zawsze te osoby będą lepsze od pozostałych.